Hvem eier BYMAGMALOU AS?
Org.nr 913168178 · 4 aksjonærer
VALEBERG MAGNUS TARALDSEN er største aksjonær i BYMAGMALOU AS, med 33,7 % av aksjene per 31.12.2020.
Største aksjonærer
- VALEBERG MAGNUS TARALDSEN33,7 %
- VALEBERG MARTHE KVELI33,7 %
- GUNNIS AS30,1 %
Aksjonærer4
Aksjer utstedt85,8k
Driftsinntekter 202120k kr
Årsresultat 2021−5,2k kr
Aksjonærer per 31.12.2020
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| VALEBERG MAGNUS TARALDSEN | 28 950 | |
| VALEBERG MARTHE KVELI | 28 950 | |
| GUNNIS AS | 25 800 | |
| JOHANNESEN ANDREA C. | 2 100 |
4 aksjonærer totalt. 85 800 aksjer utstedt. Se alle i grafen
Eierandeler over tid største aksjonærer, per 31.12.
| Aksjonær | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VALEBERG MAGNUS TARALDSEN | 50,0 % | 46,5 % | 46,5 % | 33,7 % | 33,7 % | 33,7 % |
| VALEBERG MARTHE KVELI | 50,0 % | 46,5 % | 46,5 % | 33,7 % | 33,7 % | 33,7 % |
| GUNNIS AS | – | – | – | 30,1 % | 30,1 % | 30,1 % |
| JOHANNESEN ANDREA C. | – | 7,0 % | 7,0 % | 2,4 % | 2,4 % | 2,4 % |
Nøkkeltall 2019–2021 regnskapsåret 2021
Driftsinntekter
20 000 kr
▲ 2 484 %
Driftsresultat
−5 240 kr
▲ 97 %
Årsresultat
−5 240 kr
▲ 97 %
Sum egenkapital
−35 823 kr
▼ 17 %
Sum eiendeler
0 kr
▼ 100 %
| Post | NOK |
|---|---|
| Driftsinntekter | 20 000 |
| Driftsresultat | −5 240 |
| Årsresultat | −5 240 |
| Egenkapital | −35 823 |
| Sum eiendeler | 0 |