Hvem eier TRAVVEIEN 4 AS?
Org.nr 920697577
STAVE GROUP AS er største aksjonær i TRAVVEIEN 4 AS, med 100,0 % av aksjene per 31.12.2023.
Største aksjonærer
- STAVE GROUP AS100,0 %
Aksjer utstedt30k
Driftsinntekter 2023933,2k kr
Årsresultat 2023177,7k kr
Aksjonærer per 31.12.2023
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| STAVE GROUP AS | 30 000 |
30 000 aksjer utstedt. Se alle i grafen
Eierandeler over tid største aksjonærer, per 31.12.
| Aksjonær | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| STAVE GROUP AS | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
Nøkkeltall 2021–2023 regnskapsåret 2023
Driftsinntekter
933 233 kr
▲ 52 %
Driftsresultat
396 269 kr
▲ 857 %
Årsresultat
177 729 kr
snudd til overskudd
Sum egenkapital
467 586 kr
▲ 61 %
Sum eiendeler
5,1 mill. kr
▲ 2 %
| Post | NOK |
|---|---|
| Driftsinntekter | 933 233 |
| Driftsresultat | 396 269 |
| Årsresultat | 177 729 |
| Egenkapital | 467 586 |
| Sum eiendeler | 5 121 371 |