Hvem eier HR MALERSERVICE AS?
Org.nr 921089899 · 3 aksjonærer
RUNE PERSVANG er største aksjonær i HR MALERSERVICE AS, med 50,0 % av aksjene per 31.12.2025.
Største aksjonærer
- RUNE PERSVANG50,0 %
- HEID IREN HAMANSEN40,0 %
- ADRIAN HAMANSEN PERSVANG10,0 %
Endelige eiere direkte og indirekte, 2025
- RUNE PERSVANG50,0 %
- HEID IREN HAMANSEN40,0 %
- ADRIAN HAMANSEN PERSVANG10,0 %
Aksjonærer3
Aksjer utstedt30
Driftsinntekter 20251,9 mill. kr
Årsresultat 2025−250,1k kr
Aksjonærer per 31.12.2025
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| RUNE PERSVANG | 15 | |
| HEID IREN HAMANSEN | 12 | |
| ADRIAN HAMANSEN PERSVANG | 3 |
3 aksjonærer totalt. 30 aksjer utstedt. Se alle i grafen
Eierandeler over tid største aksjonærer, per 31.12.
| Aksjonær | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| RUNE PERSVANG | – | – | – | 50,0 % | 50,0 % | 50,0 % |
| HEID IREN HAMANSEN | – | – | – | 40,0 % | 40,0 % | 40,0 % |
| ADRIAN HAMANSEN PERSVANG | – | – | – | 10,0 % | 10,0 % | 10,0 % |
Nøkkeltall 2023–2025 regnskapsåret 2025
Driftsinntekter
1,9 mill. kr
▼ 18 %
Driftsresultat
−248 257 kr
snudd til underskudd
Årsresultat
−250 119 kr
snudd til underskudd
Sum egenkapital
12 876 kr
▼ 95 %
Sum eiendeler
266 705 kr
▼ 1 %
| Post | NOK |
|---|---|
| Driftsinntekter | 1 861 230 |
| Driftsresultat | −248 257 |
| Årsresultat | −250 119 |
| Egenkapital | 12 876 |
| Sum eiendeler | 266 705 |