Hvem eier SPV LOU-S2 AS?
Org.nr 933133257 · 1 aksjonær
STORM STUDIOS AS er største aksjonær i SPV LOU-S2 AS, med 100,0 % av aksjene per 31.12.2024.
Største aksjonærer
- STORM STUDIOS AS100,0 %
Aksjonærer1
Aksjer utstedt10k
Driftsinntekter 202521,9 mill. kr
Årsresultat 2025122,4k kr
Aksjonærer per 31.12.2024
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| STORM STUDIOS AS | 10 000 |
1 aksjonær totalt. 10 000 aksjer utstedt. Se alle i grafen
Nøkkeltall 2024–2025 regnskapsåret 2025
Driftsinntekter
21,9 mill. kr
▲ 133 %
Driftsresultat
76 537 kr
snudd til overskudd
Årsresultat
122 353 kr
snudd til overskudd
Sum egenkapital
146 569 kr
▲ 505 %
Sum eiendeler
181 079 kr
▼ 79 %
| Post | NOK |
|---|---|
| Driftsinntekter | 21 888 311 |
| Driftsresultat | 76 537 |
| Årsresultat | 122 353 |
| Egenkapital | 146 569 |
| Sum eiendeler | 181 079 |