Hvem eier MÅLBAKKEN AS?
Org.nr 983878407 · 4 aksjonærer
MYKING IRINA KOVAC er største aksjonær i MÅLBAKKEN AS, med 50,0 % av aksjene per 31.12.2019.
Største aksjonærer
- MYKING IRINA KOVAC50,0 %
- HEMNETAKST AS25,0 %
- JENSSEN RONNY VERNER15,0 %
Aksjonærer4
Aksjer utstedt100
Driftsinntekter 20191 mill. kr
Årsresultat 2019111,2k kr
Aksjonærer per 31.12.2019
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| MYKING IRINA KOVAC | 50 | |
| HEMNETAKST AS | 25 | |
| JENSSEN RONNY VERNER | 15 | |
| HEGGVOLL KJELL ODDVAR | 10 |
4 aksjonærer totalt. 100 aksjer utstedt. Se alle i grafen
Eierandeler over tid største aksjonærer, per 31.12.
| Aksjonær | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| MYKING IRINA KOVAC | 80,0 % | 50,0 % | 50,0 % | 50,0 % | 50,0 % |
| HEMNETAKST AS | 5,0 % | 25,0 % | 25,0 % | 25,0 % | 25,0 % |
| JENSSEN RONNY VERNER | 5,0 % | 5,0 % | 15,0 % | 15,0 % | 15,0 % |
| HEGGVOLL KJELL ODDVAR | 10,0 % | 10,0 % | 10,0 % | 10,0 % | 10,0 % |
Nøkkeltall 2017–2019 regnskapsåret 2019
Driftsinntekter
1 mill. kr
▲ 173 %
Driftsresultat
347 471 kr
snudd til overskudd
Årsresultat
111 204 kr
snudd til overskudd
Sum egenkapital
−2 mill. kr
▲ 5 %
Sum eiendeler
1,7 mill. kr
▼ 62 %
| Post | NOK |
|---|---|
| Driftsinntekter | 1 049 986 |
| Driftsresultat | 347 471 |
| Årsresultat | 111 204 |
| Egenkapital | −2 009 405 |
| Sum eiendeler | 1 698 948 |