Hvem eier SPORTSKLÆR AS?
Org.nr 990391750
B BERGESEN HOLDING AS er største aksjonær i SPORTSKLÆR AS, med 16,1 % av aksjene per 31.12.2018.
Største aksjonærer
- B BERGESEN HOLDING AS16,1 %
- OFTEDAL KNUT STEINAR16,1 %
- FOLDØY LARS14,7 %
Aksjer utstedt712,5k
Driftsinntekter 201856,8k kr
Årsresultat 2018−48,1k kr
Aksjonærer per 31.12.2018
| Aksjonær | Aksjer | Andel |
|---|---|---|
| B BERGESEN HOLDING AS | 115 000 | |
| OFTEDAL KNUT STEINAR | 115 000 | |
| FOLDØY LARS | 105 000 | |
| HELLIESEN JAN | 85 000 | |
| HUNDVÅG INVESTERING AS | 76 000 | |
| HARESTAD HARRY | 66 500 | |
| PEDERSEN TORE | 63 374 | |
| UNDEM GEIR MAGNUS | 20 060 | |
| BERNER SVEIN BJØRN | 18 030 | |
| TØMTE ØISTEIN | 11 984 |
712 500 aksjer utstedt. Se alle i grafen
Eierandeler over tid største aksjonærer, per 31.12.
| Aksjonær | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 |
|---|---|---|---|---|
| B BERGESEN HOLDING AS | 16,1 % | 16,1 % | 16,1 % | 16,1 % |
| OFTEDAL KNUT STEINAR | 16,1 % | 16,1 % | 16,1 % | 16,1 % |
| FOLDØY LARS | 14,7 % | 14,7 % | 14,7 % | 14,7 % |
| HELLIESEN JAN | 11,9 % | 11,9 % | 11,9 % | 11,9 % |
| HUNDVÅG INVESTERING AS | 10,7 % | 10,7 % | 10,7 % | 10,7 % |
Nøkkeltall 2017–2018 regnskapsåret 2018
Driftsinntekter
56 760 kr
▲ 1 620 %
Driftsresultat
−48 210 kr
▲ 61 %
Årsresultat
−48 128 kr
▲ 61 %
Sum egenkapital
214 271 kr
▼ 18 %
Sum eiendeler
225 636 kr
▼ 15 %
| Post | NOK |
|---|---|
| Driftsinntekter | 56 760 |
| Driftsresultat | −48 210 |
| Årsresultat | −48 128 |
| Egenkapital | 214 271 |
| Sum eiendeler | 225 636 |